دانلود سریال
طرز پخت بورانی کنگر , مدولباس , انتهای سریال فاطما گل چه می شود , عکس لو رفته شبنم فرشادجو , اهنگ سکوتو بشکن از شهاب رم , سن شهرام شکوهی , عکس دختر زیبا , الهام حميدي و همسرش , گالرى گل رز , دانلود عکسهای کاتریناايلنا، وزير علوم، ‌تحقيقات و فناوري آغاز سال تحصيلي جديد را بسيار بسيار خوب عنوان كرد و گفت: دشمن مي‌خواهد القا كند كه در دانشگاه‌هاي ما تنش و بحران وجود دارد اما چنين چيزي نيست.

كامران دانشجو در همايش مديران روابط عمومي دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها به شهادت استاد علي محمدي اشاره كرد و او را اسوه اخلاق، دوستدار نظام، عاشق مردم، ولايت‌مدار، دانشمند، پرتلاش، خستگي‌ناپذير و با روحيه‌اي تلاش‌گر عنوان كرد.

وي با بيان اينكه اين استاد در راستاي جهاد علمي به شهادت رسيد، شهادت او را تسليت گفت و افزود: هر چه دانش ما بيشتر پيشرفت كند بيشتر حرف براي گفتن داريم و شهادت اين استاد نشان‌دهنده اين است كه دشمن هم اين موضوع را خوب فهميده است. از اين رو اگر دشمن را دست‌كم بگيريم ضربه مي‌خوريم و اگر خودمان را مشغول مسائل ديگر جز آنچه كه دشمن برايش نقشه كشيده بكنيم ضربه مي‌خوريم.

وزير علوم با اشاره به سخنان رهبر انقلاب مبني بر اينكه دانشگاه‌ها افسران جنگ نرم هستند، گفت: مي‌بينيم كه در دفاع مقدس نرم دشمن سراغ افسران و فرماندهان مي‌رود و اگر هشت سال دفاع مقدس شهدايي داشت دفاع مقدس نرم نيز شهدايي دارد كه شهيد علي محمدي از آن شهدا است.

وي با بيان اينكه در همه دنيا استكبار، طاغوت و صهيونيست پيش گرفته و كشور ما تا وقتي كه پرچم‌دار مبارزه با استكبار است در معرض تهديد، تطميع و ترور قرار دارد، گفت:‌ دشمن مرز اخلاقي و انساني ندارد و اگر انسان مرز نداشته باشد تنها مرزش منافع شخصي و مطامع حيواني‌اش مي‌شود كه اين بسيار خطرناك است.

به گزارش ايلنا، در ادامه اين مراسم وزير علوم از حاضران خواست كه به احترام شهيد علي محمدي يك دقيقه سكوت كنند.

دانشجو در رابطه با فعاليت روابط‌عمومي‌ها اظهار كرد: مسير كار در روابط‌عمومي بايد در راستاي ايجاد اميد به آينده بين مردم و به ويژه دانشگاهيان باشد و روابط‌عمومي‌ها بايد از انفعال خارج شده و فعال شوند. نگاه‌ها در اين فعاليت بايد نگاه ارزشي باشد كه بدانيم براي چه فعاليت مي‌كنيم.

او دانشگاه‌ها را زنده دانست و ادامه داد: القاي اينكه دانشگاه‌ها در تنش هستند چيزي است كه دشمن مي‌خواهد پس خودمان در زمين دشمن بازي نكنيم.

وزير علوم، تحقيقات و فناوري تصريح كرد: دشمن مي‌خواهد القا كند كه دانشگاه در تنش و بحران است اما چنين چيزي نيست و دانشجويان ما بسيار متين، موقعيت‌شناس و هوشيارند.

دانشجو افزود: قاطبه دانشجويان ما كاملا موقعيت‌شناس، زنده و پويا هستند و سال تحصيلي بسيار بسيار خوبي را به همت همين دانشجويان و اساتيد و كاركنان دانشگاه‌ها شروع كرديم. به طوري كه با همه طراحي‌هاي متفاوت دانشجويان هوشياري‌شان را حفظ كردند.

دانشجو گفت: دانشجويان ضمن اينكه حرفشان را زدند اما اجازه بهره‌برداري به دشمن نداده‌اند و اين چيزي است كه از يك فرهيخته و دانشگاهي انتظار مي‌رود. شما اين را به وضوح در دانشگاه‌ها ديديد كه دانشجويان هم حرفشان را زدند و هم اجازه سوء استفاده نداده‌اند.

وزير علوم ادامه داد: مردم نيز دانشجويان و دانشگاهيان ما را دوست دارند و اگر تعداد انگشت‌شماري مسيري غير از اين مي‌روند حتما با نگاهي كه ملت دارند و با حماسه 9 دي آن تعداد انگشت‌شمار هم در مسير قرار گرفتند هر چند كه واقعا دانشگاه‌هاي ما در مسير قرار داشته و دارند.

دانشجو خاصيت دانشجو را زنده بودن آن عنوان كرد و گفت: روابط‌عمومي‌ها بايد كمك كنند كه دانشگاه شاداب و با نشاط باشد و اگر شادابي و نشاط فعاليت سياسي و اجتماعي را از دانشجو بگيريم دانشجويان خموده خواهيم داشت و دانشجويان خموده اصلا به نفع مملكت نخواهند بود.

او با تاكيد بر اينكه منافع مملكت ما اين است كه دانشجوي فعال و هميشه در صحنه و سياسي داشته باشيم افزود: حساسيت دانشجويان نسبت به مسائل كشور فرصت است و به هيچ عنوان تهديد نيست. دانشجويان بايد حساس باشند اما بايد در مسيري قرار بگيرند كه در جهت منافع ملي و مصالح عمومي است.

وزير علوم با تاكيد بر اينكه بايد از افراط و تفريط پرهيز شود، گفت: نگاه‌ها بايد به انگشت اشاره ولايت باشد آن وقت از افراط و تفريط پرهيز مي‌شود.

دانشجو تصريح كرد: اختلاف‌سليقه از نظر سياسي تهديد نيست بلكه فرصت است اما همه روي اين موضوع با هم مشترك هستند كه منافع عمومي و مصالح ملي را در نظر گيرند.
وي با اشاره به اينكه وظيفه روابط عمومي‌ها در بعد كلي تحكيم رابطه بين دولت و نظام و مردم است، گفت: در دانشگاه‌ها وظيفه روابط عمومي‌ها تحكيم ارتباط ميان دانشگاه‌ها و مردم است و روابط‌عمومي شريان حياتي يك سازمان محسوب مي‌شود كه اگر درست عمل نكند نمي‌تواند به مجموعه خون‌رساني كند.

دانشجو با تاكيد بر ادبيات مناسب براي روابط‌عمومي‌ها گفت: اين ادبيات بايد با ارزش‌هاي انقلاب و اخلاق اسلامي انطباق داشته و با صداقت كامل باشد بايد از ارائه تصاوير مجازي و غلو پرهيز شود چرا كه مخاطب دير يا زود واقعيت را مي‌فهمد به طوري كه ممكن است با يك هجمه تبليغاتي دو روز ذهن مخاطب مشوش شود اما اين مخاطب بعد از فرونشست كردن گرد وغبار موضوع را مي‌فهمد.

وزير علوم در ادامه به ارتباط مثبت و مناسب با خبرگزاري‌ها تاكيد كرد و گفت: خبرگزاري‌ها در مسائل متفاوت مظلوم واقع مي‌شوند و كار بسيار سختي را هم دارند از اين رو روابط‌عمومي‌ها نبايد انتظار داشته باشند كه آنچه را مي‌خواهند خبرگزاري‌ها بگويند.

وي افزود: با خبرگزاري‌ها صادق باشيم و آنها را از هر ديدگاهي هستند طرف مقابل خود نبينيم و روابط‌عمومي‌ها بايد حساسيت كار خبرگزاري را بشناسند ضمن اينكه خبرگزاري‌ها هم نبايد انتظار داشته باشند كه روابط عمومي يك دانشگاه ضد سياست آن دانشگاه صحبت كند.

دانشجو به آشنايي با شيوه‌هاي نوين در روابط عمومي تاكيد كرد و افزود: مرزها واقعا شكسته شده‌ است و به خاطر نوع تفكري كه در ديدگاه ليبرال دموكراسي وجود دارد مرز اخلاق شكسته شده و معنويت وجود ندارد.

وي با بيان اينكه دروغ گفتن غلط است و غلو كردن اشتباه است، افزود: ما جامعه را بر مبنا و محور دانايي مي‌خواهيم و محور كارهاي ما دانايي است اما دانايي بايد به سمت تعالي بشريت باشد و اين قبله ما است. نمي‌شود هدفي در نظر بگيريم و از هر وسيله‌اي براي رسيدن به آن هدف استفاده كنيم.

وزير علوم در ادامه به زمان‌شناسي اشاره كرد و افزود: در يك زمان نبايد چيزي گفته شد و در يك زمان بايد واكنش مناسب نشان داد. اطلاع‌رساني بايد در راستاي آرامش خاطر و آرامش رواني جامعه عمل كند.

وزير علوم با طرح اين پرسش كه آيا مردم نگذاشته‌اند كه مشكلات را حل كنيم؟، افزود: حالا مدام بگوييم اينجا ايراد دارد و آنجا ايراد دارد در حالي كه مردم ما را گذاشته‌اند كه مشكلات را حل كنيم مردم مي‌گويند اگر مي‌توانيد بسم‌الله و اگر نمي‌توانيد برويد تا افرادي ديگر بيايند. از اين رو اطلاع‌رساني ما بايد در راستاي افزايش اميد به آينده باشد.

دانشجو تاكيد كرد: اگر غير از اين باشد يا جهالت است يا غفلت و ما روابط‌عمومي ارزشي و متخصص مي‌خواهيم.


نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط purmokhtar
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ