دانلود سریال
دانلود سریال
طرز پخت بورانی کنگر , مدولباس , انتهای سریال فاطما گل چه می شود , عکس لو رفته شبنم فرشادجو , اهنگ سکوتو بشکن از شهاب رم , سن شهرام شکوهی , عکس دختر زیبا , الهام حميدي و همسرش , گالرى گل رز , دانلود عکسهای کاترینا


 

پنج سال جدایی از زن و  فرزندان، !

 

فردی كه با استفاده از چای مسموم، مسافران شهرستانی را مسموم و از آنان سرقت می كرد دستگیرشد.

به گزارش ایسنا، فردی در ۲۵مرداد ماه سالجاری با مراجعه به کلانتری ۲۰۹ ترمینال غرب مدعی شد كه چند هفته پیش اموالش توسط فردی به سرقت رفت و امروز که برای بازگشت به شهرستان، به ترمینال مراجعه کرده است همان شخص را مجددا داخل ترمینال دیده است.

با اظهارات مالباخته، بلافاصله طرح مهار از سوی مأموران کلانتری ۲۰۹ ترمینال غرب در پایانه مسافری به مرحله اجرا گذاشته شد و با راهنمایی مالباخته، مأموران متهم را دستگیر كردند.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۵ تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز تحقیقات و در شرایطی که متهم با توجه به همراه داشتن برخی مدارک شناسایی قصد داشت تا خود را به نام «عبدالله» معرفی كند در بررسی اسناد و مدارک شناسایی بدست آمده از متهم، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که مدارک متعلق به فرد دیگری است، بنابراین با توجه به اسناد و مدارک مکشوفه، کارآگاهان اقدام به شناسایی دقیق صاحب مدارک شناسایی کردند كه در تحقیقات بعدی مشخص شد که «عبدالله» یکی از مالباختگانی است که در خردادماه سال جاری، با نوشیدنی مسموم، بیهوش و اموال و مدارکش به سرقت رفته است.

در ادامه تحقیقات هویت واقعی این متهم ۴۷ساله به نام «اسماعیل» شناسایی شد كه با توجه به شیوه و شگرد متهم در ارتکاب سرقت، کارآگاهان با اطمینان از این موضوع که وی با استفاده از اسناد و مدارک شناسایی متعلق به یکی از مالباختگان، خود را به نام «عبدالله» معرفی و به احتمال بسیار زیاد اقدام به سرقت های مشابه دیگر كرده، به جمع بندی سرقت های مشابه در طول چند ماه گذشته پرداخته که با شناسایی تعدادی دیگر از مالباختگان و دعوت از آنها برای حضور در پایگاه پنجم، اطلاعات جدید دیگری در اختیار کارآگاهان قرار گرفت از جمله آن که تمامی مالباختگان از مسافران و افراد مراجعه کننده به تهران بودند که همگی به زبان و لهجه متعلق به یکی از استان های غربی کشور، صحبت کرده و متهم نیز با توجه به تسلط کامل به آن زبان و لهجه، تمامی مالباختگان را از میان این افراد انتخاب کرده است و پس از تعارف چای مسموم به آنان از مالباختگان سرقت می كرده است.

سرهنگ کارآگاه علی اکبر اسدی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام این خبر با اشاره به سوابق متهم گفت : اسماعیل از مجرمان سابقه داری است که پیش از این به اتهام ارتکاب جرایم مختلف از جمله کلاهبرداری، خرید و فروش مشروبات الکلی و مشارکت در سرقت دستگیر و روانه زندان شده است.

وی همچنین با بیان اینكه متهم در بیشتر سرقت های خود با تردد در پایانه های مسافربری بویژه پایانه مسافربری غرب یا تردد در مناطق غرب و مرکزی تهران، اقدام به شناسایی و سرقت از مالباختگان کرده است گفت: میدان صادقیه، میدان آزادی، بلوار کشاورز و ایستگاه های مترو در غرب تهران محل مورد نظر این فرد برای سرقت بوده است.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از کلیه مالباختگانی که بدین شیوه مورد سرقت اموال قرار گرفته اند خواست تا برای شناسایی متهم و پیگیری شکایات خود به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه كنند.... / خبرگزارى ايسنانوشته شده در تاريخ 2018-07-24 توسط purmokhtar
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ